İncirtepe Mah. Kemalpaşa Cad. No : 6/A Esenyurt / İstanbul
tr

63 Ekran Atari Makinası

Nostaljik Arcade Atari Makinaları Üretimimiz

İlk olarak 1970 yılının ortalarında piyasaya sürülen atariler, kısa bir sürede birçok ülkede en çok sevilen oyun konsolu haline geldi. Birçok oyunu bünyesinde barındıran ve atari adı verilen bu konsolların üretimi bir süre sonra duraksadı ve yerine farklı farklı oyun konsolları üretilmeye başlandı. Ancak bu süreçte atari konsolundan aldığı hazzı alamayan atari kullanıcılarının talebi üzerine atari makinası üretimine başlamış bulunmaktayız. Jetonlu arcade atari makinası üretiminde yıllardır sektörde bir numara olarak müşterilerimiz tarafından seçilmiş bulunmaktayız. Eğer siz de nostaljik atari makinalarımızı almak ve atariler hakkında bilgi almak istiyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilir ve konu hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Nostaljik Arcade Atari Makinalarımızın Çeşitleri

Firma olarak üretmekte olduğumuz arcade atari makinası, özenle seçtiğimiz birkaç çeşitten oluşuyor. Bu çeşitler; ev tipi nostaljik arcade atari makinaları, ofis tipi arcade atari makinaları, nostaljik arcade atari makinaları ve ticari arcade atari makinaları olarak sıralabilir. Arcade atari makinalarımızın içinde birçok nostaljik oyun da halen daha bulunmaktadır. Evde ailenizle ve ofiste ekip arkadaşlarınızla eğlenmek ya da ticari olarak arcade atari makinalarını mekanınıza koyarak para kazanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ticari makinalarımız jetonla çalıştığından mekanınıza hem müşteri kazandıracak hem de ek bir gelir sağlama imkânı verecektir. Web sitemizi, atari makinalarımız ve içerisindeki oyunlar hakkında bilgi almak için günün istediğiniz saatinde ziyaret edebilirsiniz.

Arcade atari makinalarımız birçok çeşitten oluştuğu için fiyat hakkında net bir bilgi verememekteyiz. Ev için, ofis için, ticari amaç için ve nostalji için ayrı ayrı atari makinaları ürettiğimizden fiyatlar arasında farklılıklar bulunmaktadır. Atari makinalarımız kiralık olarak da hizmet vermektedir. Tüm bu nedenlerden dolayı net bir fiyat aralığı vermek mümkün değildir. Ancak piyasa içerisindeki en uygun fiyatlı hizmeti sağladığımızdan emin olabilirsiniz. Satın alma ve kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için internet sitemizin iletişim kısmına tıklayarak; telefon, fax ya da iletişim formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

63 Ekran Nostalji Arcade Atari Makinasını Oluşturan Parçalar

  • Laminasyonlu baskılı dış kaplama ( Sticker )
  • 63 ekran monitör/tv
  • Amerikan joystickler
  • Ayarlanabilir ayaklar
  • Orjinal 3000 oyunlu oyun kartı
  • Para veya jeton ile çalıştırabilme özelliği

Atari Makinasının Ölçüleri

  • Yükseklik : 169 cm
  • Derinlik : 70 cm
  • Genişlik : 64 cm

ÜRÜN GÖRSELLERİ

OYUN LİSTESİ

OYUN LİSTESİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLA - ARA