İncirtepe Mah. Kemalpaşa Cad. No : 6/A Esenyurt / İstanbul
tr

82 Ekran Atari Makinası

Ürün Fiyatı:
16.000 TL + KDV

Eğlence denildiğinde ilk akla gelen hiç şüphesiz atari makinası olmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkinlerin vazgeçemediği ve büyük keyif veren atari oyunlarını ve atari makinalarını Atarimakinasi.com adresimizde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sitemizde yüzlerce çeşit atari makinası ve oyun makinası yer alıyor. Eski tip atari makinalarını sizler için modern hale getirdik ve sitemiz üzerinde yer verdik. Son model çok oyunlu arcade atari makinası ve langırt oyunu makinası sitemiz üzerinde yer almaktadır.

Atari Makinası Çeşitlerimiz

Firmamız 55, 63 ve 82 ekrana sahip, jeton ve para ile çalışabilen atari makinaları üretimi yapmaktadır. En kaliteli malzemeden, sorunsuz ve sıfır arcade atari makinası üretimi yapmaktadır.Ev için ofis için tasarladığımız atari makinası modellerimiz firmamızın internet sitesinde görüntülenmektedir. Firmamızda bulunan atari makinalarımız da 520 çeşit farklı oyun seçeneği mevcut olup her yaş grubuna hitap etmektedir.

Atari Makinasında Görsellik

Firmamız üretimini yaptığı atari makinası modellerinde, görüntüyü de ön plana çıkarmıştır. Dikkat çeken görselleri ile ticari işletmenizin faaliyet ortamınızda da bu makinaları kullanabilirsiniz. Tüm oyun makinalarımız kaliteli ve teknolojik gelişmelerin takibiyle üretilmiş makinalardan oluşmaktadır. Özellikle arcade atari makinası modellerimizde ekran renk ve çözünürlük kalitesi oldukça nettir. Ekran üzerindeki objeler ve simgeler net olarak belli olmaktadır. Oyuncuları eğlendiren makina modellerimiz oyunun en heyecanlı anında donmayan, oyun kalitesini bozmayan sorunsuz cihazlardan oluşmaktadır. Sitemizi inceleyerek farklı model ve detayları bulunan atari modellerimize ulaşabilirsiniz.

Atari Makinası Fiyatları

Firmamız atari makinası üretimi yapan, sektörün lideri olan bir firmadır. Üretici firma olmasının avantajlarını, arcade atari makinası modellerinde fiyatları makul çerçevede belirleyerek kullanmaktadır. Tüm ürünlerimizin fiyat ve ayrıntı özelliklerine internet sitemiz üzerinden ulaşarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ticari Nostalji Arcade Atari Makinasını Oluşturan Parçalar

  • Laminasyonlu baskılı dış kaplama ( Sticker )
  • 18 mm suntalam kasa
  • 82 ekran monitör/tv
  • Amerikan joystickler
  • Ayarlanabilir ayaklar
  • Orjinal Pandora Box 520 oyunlu oyun kartı
  • Para veya jeton ile çalıştırabilme özelliği

Atari Makinasının Ölçüleri

  • Yükseklik : 169 cm
  • Derinlik : 70 cm
  • Genişlik : 83 cm

OYUN LİSTESİ

OYUN LİSTESİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLA - ARA