İncirtepe Mah. Kemalpaşa Cad. No : 6/A Esenyurt / İstanbul
tr

Jetonsuz Atari Makinası

Video oyunlarının atası sayılan atariler, günümüzde artık kullanılmamaktadır. Yeni sistem makinalarda ise bu makinalarda oynanan birçok zevkli oyun bulunmamaktadır. Nostalji yaşamak isteyenler için her çeşit jetonsuz atari makinası satışı yapan firmamız, ev ve oyun salonlarına yeni bir eğlence ve hava katmaktadır. Firmamızın en çok tutulan ve kolay kolay arıza yapmayan arcade atari makinası çeşitlerindeki tüm oyunlar donmadan ve hızlı bir şekilde oynanabilmektedir. Sitemizde bulunan makinalar bire bir aynı durumda ve eski nesil cihazlardan farklı olarak meydana gelen arızaların hiç biri oluşmayacak şekilde yeniden tasarlanmıştır.

Atari Makinalarımızdaki Oyunlar

Firmamızın ev tipi nostaljik arcade atari makinası içinde; kof ( king of figther ) 2002 Magic II, Cth 2003 Süper Plus, SamuraiShodown 5, Rage of Dragons, SnkvsCapcomPlus, King of Gladiator, MarvelSüper Heroes, Street Fighter Alpha 2, Missing in Action II, PrettySoldierSailorMoon ve TeenageMutant HeroTurtles gibi 298 adet nostaljik ve tam sürüm oyun bulunmaktadır.

Firmamızın ev ve ofis tipi nostalji atari makinası çeşitlerinde ise; Mobile SuitGundam, E-swat – CyberPolice, Michael Jackson’s, Street Fighter II m 7, FatalFury 3, PowerInstinctLegends, AeroFighters 3, TwinkleStar Sprites, ArmedPoliceBatride, SD GundamNeo Battling, Bottom of theNinth, PuzzledJoyJoyKid ve Got – cha mini game gibi unutulamayan 438 adet oyun mevcuttur.

Free Nostalji Arcade Atari Makinasını Oluşturan Parçalar
 • 18 mm suntalam kasa
 • 55 ekran monitör/tv
 • Amerikan joystickler
 • Ayarlanabilir ayaklar
 • Orjinal Pandora Box 520 oyunlu oyun kartı
Free Atari Makinasının Ölçüleri
 • Genişlik : 63 cm
 • Yükseklik : 160 cm
 • Derinlik : 70 cm

OYUN LİSTESİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Ziyaretçi Yorumları - 5 Yorum
 1. Emre Öznar dedi ki:

  Hayırlı işler, atari resimlerde çok güzel görünüyor.Street fighter mustapha hagar gibi oyunlar mevcut mu acaba.Evime bir adet almak istiyorum.Nakliyesi nasıl oluyor.Bilgilendirirseniz sevinirim.

  1. Atari dedi ki:

   Merhaba Emre BEY ; Bize gönderdiğiniz mail adresinize teklif gönderdik.İlginiz ve güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 2. Nil Ardıç dedi ki:

  merhaba, fiyat nedir acaba? Ben de ev için düşünüyorum, nasıl bir mekanizma gerekiyor? Nakliye, kurulum nasıl oluyor? Bilgilendirebilirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

 3. onder dedi ki:

  merhaba ofis tipi 63 ekran atari makinesi için fiyat alabilirmiyim ?

 4. Deniz dedi ki:

  Merhaba ofis tipi için fiyat nedir ?

Bir Yorum Yazın

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLA - ARA